قوانین و مقررات

1-مسئولیت اشتباه در انتخاب محصول و خریداری نمودن آن ، به دلیل بی دقتی کاربر ، بر عهده کاربر می باشد و امکان مرجوع کردن License و یا تعویض آن با نوع دیگر ، مطلقاً وجود نخواهد داشت. زیرا License ها بلافاصله پس از خرید کاربر صادر شده و امکان مرجوع کردن آن به پنل صادر کننده‌ی License وجود ندارد. در طول رَوند خرید ، چندین بار نام محصول و مبلغ آن به شما نمایش داده خواهد شد. لطفاً دقت فرمائید.
2-مسئولیت باطل شدن License به دلیل بی توجهی کاربر به توضیحات و راهنماهای موجود در سایت و موجود در e-Mail حاویِ License ، بر عهده کاربر می باشد. همچنین اگر مشکل احتمالی در License خریداری شده وجود داشته باشد ، چنانچه کاربر پیش از در میان گذاشتن مشکل با واحد پشتیبانی فنی ، خود به صورت سلیقه ای ، اقدام به رفع مشکل نموده باشد و باعث بروز مشکلات بیشتر شده باشد ، مسئولیت آن با کاربر می باشد.
3-مجموعه‌ی iran-eset فروشنده‌ی License آنتی ویروس‌ها می باشد ؛ و سازنده‌ی نرم افزار آنتی ویروس نیست. مسئولیت هرگونه ناسازگاری آنتی ویروس با کامپیوتر و یا تلفن همراه کاربر ، بر عهده‌ی iran-eset نمی باشد ؛ از این روی ، به کاربران گرامی توصیه می شود ، پیش از خرید License ، نرم افزار آنتی ویروس را بر روی دستگاه خود نصب نموده و از عملکرد آن مطمئن شوند و آنگاه اقدام به خرید License نمایند. با این وجود ، مجموعه‌ی iran-eset به جهت خدمت‌رسانی بهتر ، همواره سعی بر راهنمایی و کمک به کاربران گرامی را تا حد دانش و تجربه خود ، داشته و خواهد داشت.
4-مجموعه‌ی iran-eset هیچگونه مسئولیتی مبنی بر پاک شدن یا نشدنِ نوع خاصی از یک ویروس از روی سیستم و یا تعمیر فایل‌های آسیب دیده‌ی کاربر را ندارد ؛ زیرا همانطور که در بند 3 توضیح داده شده است ، iran-eset سازنده‌ی نرم افزار آنتی ویروس نیست و از این روی نمی تواند قدرت شناسایی ویروس را تضمین کند.
5-مسئولیت از کار افتادن License و یا عدم Update آنتی ویروس به دلیل مشکلات اینترنت کاربر ، مشکلات و محدودیت‌های مخابراتی کشور و یا تحریم های بین المللی ، بر عهده iran-eset نیست و رفع آن ، خارج از اختیارات این مجموعه می باشد.
6-چنانچه مشکل کاربر در فعال‌سازی License آنتی ویروس ، با راهنمایی های iran-eset از طریق مکاتبه (e-Mail) حل نشود ، تنها راه بررسی مشکل بوجود آمده ، بررسی از راه دور با نرم افزار بین‌المللی Teamviewer یا AnyDesk می باشد. مجموعه‌ی iran-eset ، هیچگونه پشتیبانی حضوری ندارد.
7-از آنجا که کمپانی های سازنده آنتی ویروس قوانین پایداری ندارند و ممکن است هر سال قوانین خود را تغییر دهند ، مجموعه‌ی iran-eset ناگزیر به پیروی از قوانین صادر شده است و اختیاری در اِعمال تغییرات در قوانین ندارد. بنابراین به کاربران گرامی یادآوری می شود که پس از خرید License ، اقدام به فعال‌سازی نمایند و از نگهداری License تا مدت‌ها خودداری کنند. زیرا ممکن است قوانین تازه ای از طرف کمپانی سازنده آنتی ویروس صادر شود که License ایشان را تحت تأثیر قرار دهد.
8-چنانچه پس از انجام مراحل خرید ، پرداخت شما ناموفق بود ، لطفاً پیش از ثبت خرید مجدد ، با واحد پشتیبانی فروش به صورت کتبی (E-Mail) تماس گرفته و مراتب را گزارش فرمائید. به هیچ عنوان اقدام به خریدهای پی در پی نفرمائید و تا تکلیف خرید ناموفق شما مشخص نشده است ، خرید جدیدی ثبت نکنید. امکان بازگشت وجه برای خریدهایی که بعداً مشخص شود که تراکنش موفق بوده اند اما کاربر گمان کرده که تراکنش ناموفق بوده است ، وجود ندارد.
9-چنانچه کاربر License آنتی ویروسی را خریداری نماید و پس از پرداخت وجه و دریافت محصول ، پشیمان شود یا متوجه شود که محصول را به اشتباه خریداری کرده است و یا اینکه در فعال سازی License دچار مشکل شود و پیش از در میان گذاشتن مشکل با پشتیبانی فنی سایت ، اقدام به انتخاب و خرید محصول جدیدی نماید ، مبلغی که برای خرید محصول نخست پرداخت نموده است ، بازگشت داده نخواهد شد.
10- چنانچه کاربر بیش از حد از لایسنس استفاده کند (حتی یک دستگاه بیشتر) لایسنس به طور کامل قطع می گردد. به صورتی که گارانتی لایسنس ابطال خواهد شد و هزینه به هیچ عنوان بازگشت داده نمی شود.
11- کاربر بعد از دریافت لایسنس می بایست Computer Name یا Mobile Name به تعداد دستگاه هایی که لایسنس خریداری کرده است برای مجموعه iran-eset ارسال نماید، چون تمام دستگاه هایی که در لایسنس منیجر وجود داشته باشد و کاربر اسم آن را ارسال نکرده باشد به طور کامل غیر فعال می شود. لازم به ذکر است اگر کاربر اسم دستگاه را ارسال نکند گارانتی لایسنس باطل می گردد.
12- گارانتی لایسنس فقط زمانی قابل اجراست که مشتری (کاربر) نام دستگاه (Computer Name یا Mobile Name) خود را برای مجموعه iran-eset ارسال کرده باشند.
13- گارانتی فقط و فقط در صورتی اعمال می شود که لایسنس خریداری شده دچار مشکل شود. و همانطور که در بند 5 توضیح داده شد اگر به دلیل تحریم یا مشکلات ارتباطی لایسنس غیر قابل استفاده شود هیچ مسئولیتی بر عهده iran-eset نیست.
14- اینکه کاربر به اشتباه لایسنسی را خریداری کند یا در خرید تعداد کاربر و لایسنس اشتباه کرده باشد هیچ مسئولیتی بر عهده مجموعه iran-eset نیست و بازگشت وجه به هیچ عنوان انکان پذیر نیست.
15- گارانتی بازگشت وجه به صورت روز شمار محاسبه میگردد. به صورتی که هزینه لایسنس خریداری شده تقسیم بر 365 می شود و در تعداد روزهای باقی مانده ضرب می شود سپس به حساب کاربر بازگشت داده می شود.
16- گارانتی تعویض لایسنس فقط در زمانی قابل اجراست که مجموعه iran-eset لایسنس به عنوان لایسنس جایگزین برای ارائه به مشتری داشته باشد در غیر این صورت گارانتی بازگشت وجه به صورت روز شمار اجرا می گردد.
17-چنانچه بند جدیدی ضرورت داشته باشد در این قسمت اضافه خواهد شد.